Avatar uživatele
DaiWoman

Jednou jseme vyvolávali duchy a já jsem cestou domů zahlédla nějakého člověka který byl průhledný!!!

Myslíte že jsem měla vidiny vyvolávali jsme totiž satana a neodvolaly jsme ho!! Potom doma jsem pořád slyšela nějaký smích!!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, anonym, Deli, posahanek před 4592 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Fcoopu , neprejde … ! 🙂 -iv-
Doplňuji:
P.S. DaiWoman ,
nechci to zlehcovat , v neco take verim.
Byt viden je touhou duchu a nase touha je duchy videt.

  • iv-

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Nepřijde mi vhodné hrát si s ohněm!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fcoop

Klídek,to přejde.
Doplňuji:
http://magie.e­uweb.cz/satanis­mus.html

Upravil/a: fcoop

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Kdysi mi kamarádka řekla,že s dalšími kámoškami vyvolávaly ducha,ale neodvolaly ho a večer na okně ho prý pořád viděla sem a tam chodit… No,moc se mi to nezdálo,ale prý se tak bála,že druhý den ho s přítelkyněmi odvolaly a od té doby měla klid…
Já si ale také myslím,že je to v Tvé hlavě..fantazie a strach udělají své…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

nedělej to, nezahrávej si, astrální formy bytí jsou, dobré i zlé ale po přivolání nelze se jich snadno zbavit a dokážou přivést k šílenství a psychické poruše osobnosti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
slad08

Duchy nikdy nevyvolávej!
A pokud si něco slyšela a viděla, tak to bylo jen v tvé hlavě. (Ty sis totiž chtěla myslet, aby sis myslela že jsi viděla duchy).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
darius

Jojo, drugs sucks.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rtepp

A nekouřili jste při tom trávu?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Príroda a ľudská fantázia dokážu zázraky.
Cestou domov ste boli ešte pod vplyvom vašej seansy a vtedy vidno aj neskutočné veci.
Vysvetlenie javu:
náhodou ste ma videli pri hľadaní odpovedi do tejto stránky. Ako mi už potvrdili, niekedy sa pri takomto hľadaní aj fyzicky strácam. Za ten smiech, bol asi môj, ospravedlňujem sa. Tú odpoveď som našla. Je tu :)
PS.
Na vzdialenosti nezáleží. Pozrite si, čo je to fatamorgána:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Fa­ta_morg%C3%A1na

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Odvádění duchů je práce pro šamana (a pro některé nekonvenční alternativní psychoterapeuty.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hawranek

Za prvé- pochybuju, že by se samotný padlý archanděl obtěžoval.
Za druhé- minule jsem se v noci probudila a viděla jsem u naší postele taky postavu. Byla jsem posraná strachy než jsem si uvědomila, že je to židle, přes kterou jsem předtím hodila mikinu.
Za třetí- síla lidské mysli je nepředstavitelná. Ten „smích“ je pouze výplodem strachem zatemněné mysli.
Za čtvrté- jednou jsme taky vyvolávali duchy. Nikoho určitého. Ten zmetek mi ohnul klíč (a to víc než reálně).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
posahanek

No já mám pocit že fantazie a sama jsi mi říkala že na to něvěříš!! :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek