teea

Jednou jsem tady už něco podobného psala. Ale potřebovala bych prosím přesně vědět co je to fotolaborant. Dě­kuju

Odpovědi
garibaldi

Úkolem fotolaboranta je vyvolávat amatérské, portrétní, reportážní, průmyslové a další druhy fotografií.Pra­covními činnostmi jsou – příprava vývojek, ustalovačů a jiných lázní pro zpracování barevných i inverzních filmů a kopií – zhotovování kopií a zvětšenin, mechanická retuš fotografií – obsluha vyvolávacích, ustalovacích a sušicích zařízení a automatů – práce s projekčními a kopírovacími přístroji – finální úprava fotokopií, negativů a diapozitivů – expedice a balení hotových zakázek – vedení evidence zakázek.Předpo­kladem pro úspěšný výkon je vyučení nebo zaučení, pečlivost a čistotnost. Nevhodné pro občany s těžšími vadami horních nebo dolních končetin, s těžkými vadami páteře, s nemocemi kožními, alergiemi, epilepsií a jinými záchvatovými stavy, s těžší poruchou zrakové ostrosti.

marci1

http://katalog­.nsp.cz/karta_tp­.aspx?id_jp=101­588