bolak

Jednou jsem se tu ptal, kdo všechno mezi sebou v součastnosti válčí (který země), byl by někde k dispozici…

…podrobný seznam i s tím, kvůli čemu nebo za co, se jednotlivý konfilkty vedou?

Nejlepší odpověď
Drap

Přesně to monitoruje a eviduje CIA, zkus si zavolat tam. Ono se ti v některých oblastech i dost často mění, takže na netu to budeš těžko hledat.

Další odpovědi
Alesh

Něco jako www.seznamvalek.cz, jo? 🙂
Problém bude, že mnohé konflikty budou stěží identifikovatelné, jestli se jedná ještě o takové příležitostné či pravidelné gansteření či už je to opravdu válka. V mnoha konfliktech ty důvody budou už taky mnohdy nejasné, začne to kvůli nějaké skoro blbině a pak už se řežou hlava nehlava, důvod se vždycky najde. 😉 Zvlášť v Africe to bude dobrej chaos.

briketka10

ten seznam válek mi nejde vůbec načíst od Aleshe ?

bolak

Alesh: hele já na to fakt kliknul :))