Veruxxx

jednostranné nájemné a četnost jeho zvýšení v roce

Zdravím,

prosím o radu, jak se jako majitel domu dozvím, jak často mám navštívit
http://www.mmr.cz -tedy kalkulačku pro výpočet zvyšování jednostranného nájemného? Ví někdo, kolikrát se obecně do roka toto nájemné zvýší? Jednou? Dvakrát?Třikrát či vícekrát?Jako majitel panelového domu s 60% reg.náj.jsem vděčná za každé zvýšení.
Díky.

Nejlepší odpověď
kazisvět

Regulované nájemné se zvyšuje, resp. zvyšovalo 1× ročně. Upozorňuji, že kalkulačka má význam jen do letošního roku 2012. Od roku 2013 již regulované nájemné nikde v ČR nebude a bude záležet na dohodě mezi pronajimatelem a nájemcem. Pokud se nedohodnete, určí místně obvyklé nájemné soud, ale rozhodně doporučuji domluvu.