pizlicka

jednoho dne se stane,ze sem prijdu,a zjistim,ze nikdo nevlozil otazku.

jakoby to tu po zmene vetsinu nebavilo.jak to vidite vy?

Nejlepší odpověď
Damiana

Nevím jak vy ostatní, ale já se sem chodím v první řadě pobavit. Zásadní odpovědi (něčím podložené – zejména právní, lékařské etc.) snad soudný člověk přece jen hledá nikde jinde. Tady jde o sdílení zkušeností, rad a názorů. Tak bych to tak neprožívala.

Množí se nespokojenost a protesty – otázky jsou plytké, řeší se tu počasí, zlobí tu s domácími úkoly, intelektuální úroveň klesá, odborné otázky skoro nejsou atd.
Co tedy vlastně chcete? Já za sebe říkám, že zábavu a slušnost. Jestli má někdo potřebu zeptat se jestli také hřmí u souseda mi neva, protože to zdejší účastníky více spojuje a udržuje náladu. Jisté chatovačce se zde stejně nevyhneme, protože nejde o úřad, ale o fórum. Vtípky, testíky a novinky jsou také v pohodě, určitě se někomu líbí. Striktnější info otázky jsou zajímavé, člověk se musí zamyslet a vyhledávat odpověď. I ty dětské a puberťácké, notoricky se opakující otázky sem patří, dají se ignorovat nebo, když je zrovna nálada a člověk si zavzpomíná, lze odpovědět. Líbí se mi fundované, ale i vtipné až sarkastické odpovědi. Jen úplné blbosti nezralých nebo narušených jedinců mi vadí (tady spoléhám na to, že je to tu brzy přestane bavit). Děkuji všem uživatelům za jejich jedinečnost a projev, který je zdá se – ať přísnější či jemnější – opravdu dost upřímný. Prosím, nekazme si to tu jen pro to, že nám zrovna něco přelétlo přes nos. Vždyť je to tu takové, jaké si to uděláme a je to zatím ještě jeden z mála serverů, kde je fajn, tak proč ho mustrovat jen podle sebe. Internet je velký a stačí občas zabrousit i jinam.
Hezkou slunečnou sobotu všem.

Další odpovědi
bolak

pizdičko to se nikdy nestane, je tu učitá norma která se musí splnit, v tuto chvíli mám v texťáku připravenejch 163 otázek a když vidím že jich je tu málo tak doplním do normy a stejně tak to dělaj i ostatní. To sis nevšimla že když tu není co číst tak se tu objevují věci jako: Jak se dneska máte? Proč nespíte? Jaké je u vás počasí? nebo Není vám dneska smutno?

Prostě chatovací studna nesmí nikdy vyschnout, dokážeš si představit jaký by to mělo katastrofální následky? Neumíš viď, tak sleduj. V případě že zmizej s webu všechny plkačky, bezduché dotazy a odkazy na leteckou poštu, zbydou tu jen ty kvalitnía opravdové otázky, kterým se říká „problémy“ a těch je tu denně tak něco mezi dvěma až pěti. Pokud se tak stane, můžou nastat dvě situace:

  1. Uživatelé přestanou chodit na odpovědi protože nebude co číst
  2. Uživatelé budou odpovídat na každou otázku za každou cenu (zvracet kraviny)

ale nemusíš se bát, nakonec všechno dobře dopadne

DOPAD VARIANTY A) Následkem nedostatku otázek ubyde odpovídajících, protože nikoho nebude bavit mačkat pořád dokola klávesu F5, když jediné co se změní bude časový údaj u otázek. Stejně tak se bude dál snižovat i počet otázek, jelikož nikdo nebude chtít čekat hodiny na odpověď, když u konkurence ji dostane do pár minut. Počet otázek klesne na nulu a tudíž odpovídajících už nebude třeba…jediná cesta jak z toho ven pak bude zakládání plkacích otázek a jejich následké duplikování aby byla naplněna norma >>> WEB ZACHRÁNĚN

DOPAD VARIANTY B)
Uživatelé nebudou mít dostatek otázek, kde by se mohli vyřádit, vylejt, poklábosit si, zanadávat na svět, odreagovat. Začnou se chytat za odpovědi, ždíbat se v každým slovu (dělat axloviny), zvrhne se to v nadávky po diskuzích, vzájemnou nesnášenlivost a zpochybňování sexuální orientace jednotlivých účinkujících. Utvoří se dvě nenávistné tlupy zdejších uživatelů v čele s místními alfa samci a započne I. celowebová válka. Všechno zachrání nakonec Drap, tím že prozíravě nahodí odkaz z letecký pošty na obrázek psa s vyplaženým jazykem… >>> WEB ZACHRÁNĚN

Takže vidíš malá, bude to jak sem říkal, tak neplakej, čeká nás světlá budoucnost, protože ať chceš nebo ne, každá voda nakonec steče dolů a Stázina se dostane Kubovi za ženu.

Sůwa

Bolak mnoha slovy popsal nezničitelnost serveru odpovedi.cz, ale katastrofická vize by se naplnila v případě, že by najednou začali uživatelé vkládat výhradně náročné dotazy, která by vyžadovaly skutečné hlubší znalosti a nedaly se ani tak snadno vygooglit. Kdopak by na ně asi odpovídal? 🙂

anonym

Pizličko, stejně jako Ty vnímám, že dost lidí sem už nechodí. Jiní se naopak nejspíš vrátili.
Je pravdou, že někteří otázky klást přestali, ale na druhé straně by je naopak někteří snad ani raději pokládat neměli. Ale to platí i o odpovědích.
Kdyby tu některý den neměla padnout žádná otázka, to by bylo stejné jako konec světa a mayský kalendář – tedy nepravděpodobné.
Tak v tom případě Ti slibuji, že aspoň jednu otázku položím, abychom zde mohli fungovat dál.

Amie

Myslím, že větší šance, že to tu skončí je, že Drap přestane používat leteckou poštu :D

Drap

Nevěš hlavu. Až už nikdo nebude dávat otátzky, tak ti rýpalové a mravokárci zde budou stejně číhat.

vaiko

My novejsi to tak tragicky nevidíme spíš jen čekáme kdy ty co jsou tu déle konečně pochopí že je to tu prostě nové a přestanou už konečně fňukat.

anonym

Bolaku, ruku na srdce, není jich určitě jen 163, to jsi jen tak střelil od boku. Ty jsi totiž nevysychsající studna nápadů a ačkoliv někdy dokážeš svými palčivými poznámkami pěkně „vytočit“, tak na druhé straně sem vnášíš něco jako drap – oživení, svěžest a zábavu. To je dost tvrdá pěst proti nudě, která tu většinou začíná vládnout.
Jako by si někteří účastníci odpovědí.cz libovali ve stojatých, páchnoucích a hnijících vodách, kde se ani vlnka nepohne.

bolak

Sůwa: to je právě krásný na tomhle webu, úpně každej :)