Irisa

Poradíte jednoduchý program na čmárání?

Ahoj, potřebuju si kreslit obrovské chemické reakce, postupy, hierarchie atp. na počítači, přes tablet. Jenže chci aby byl ten „papír“ neomezený, abych se do něj vešla a nenarazila na okraj, protože nikdy neodhadnu, jak velké to nakonec bude, jestli mi rozumíte. Pomůžete mi? Pokud nuc neznáte, prosím alespoň nasměrovat na nějaké pc fórum.

Odpovědi
Lukáš Rusek

Malování si napiš do vyhledávače windows a oni ti to najde :)