Jednoduchý herní editor

Potřeboval bych vytvořit část reálného prostředí, které bych pak mohl použít v nějaké hře, popř. hrát v něm online i s jinými hráči. Samozřejmě někoho napadne Minecraft, ale představuji si grafiku typu Half Life 2 s možností importovat do editoru i modely vytvořené v 3ds. Samozřejmě bych uvítal jednoduchost bez nějakého složitého programování apod. Nevíte o něčem takovém? Zkoušel jsem Hammer od Valve, ale dělal mi problémy Steam. Děkuji

Odpovědi
Bruffy

Možná by jste mohl zkusit Unreal Developent Kit (UDK). Je zdarma.

Link:
http://udn.epic­games.com/Thre­e/WebHome.html