Lorrien

Jednodenní seminář češtiny pro veřejnost… ??

Můžete mi doporučit nějakou firmu (popř. školu), jež pořádá kurzy češtiny pro veřejnost?? Jde mi o jakousi „nástavbu“ školáckých znalostí, je to čistě ze zájmu o hlubší poznání našeho jazyka. ;)
PS: Žádné nesmyslné odkazy, kdy jen naťukáte něco do vyhledávače, a pak mi to sem hodíte. Myslíte, že jsem to nezkoušela?? :) Jestli tahle poznámka někoho urazila, tak se omlouvám, ale napsala jsem to zejména kvůli některým případům…

Odpovědi
Conchus

Jednodenní kurz asi není vůbec zajímavý. Jazyky, i mateřština, se musejí učit trochu déle.