Reganois

Jednalo se v tomto případě ještě o rande?

Muž přišel na domluvenou schůzku, žena se již neozvala, ale ještě pár hodin před schůzkou potvrzovala účast. Nepřišla, druhý den ji spatřil v kavárně. Byl muž na rande, nebo ne?

Nejlepší odpověď
UPhelp

Nebylo neb nepřišla. Kdyby přišla a hned z nějakého důvodu odešla nebo se něco pokazilo, tak by to bylo nevydařené rande, ale pořád rande.
Tenhle týpek akorát zůstal na ocet, dostal košem.

Potakla jí v té kavárně, kde měli mít předtím rande? To by pak možná bylo skoro rande, jen v rozličný čas (třeba si spletla dobu). :D

Další odpovědi
autacek

V tomto případě se spíš technicky jedná o marný výjezd. Na rande jsou třeba (nejmíň) dva.

Kepler

Rande podle mně znamená setkání. To se neuskutečnilo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Usmála se na mně a zašeptala: „Přijď k nám večer, nikdo nebude doma“
Tak jsem přišel večer a …
Nikdo nebyl doma

Reganois

:D

Arne1

Oblíbená to kratochvíle žen a dívek