Bublinnka

Jedna technická :)

Krásné odpoledne,
nevím čím to, ale nejdou mi přehrát videa na stránkách Hotelu Paradise. Mohli by jste prosím vyzkoušet jestli Vám to hraje, nebo jen u mě je něco v nepořádku.
Děkuji
http://www.prima-love.cz/paradise/po-setmeni

Nejlepší odpověď
tom004

Přehrávání funguje bez problémů.

Další odpovědi
anonym

Asociace čistě náhodná?
„Ťuky, ťuk, dobrý den, paní, taky vám došel rum?
Já jen jestli je to v celým baráku!“

Michal Kole

Asi nesmáš nainstlovanou správnou verzi Adobe Flash Player

Starou odinstaluj v Ovládacíh panelech, ukliď po ní bordle v registrech např. programy

CCleaner
Wise Registry Cleaner

restartuj

Znova nainstaluj Adobe Flash Player z stranky www.adobe.cz

Kdyby něco ozvi se mi prosím na mail michal.kolesa@seznam.cz

Sice je zde diskuse, ale nepříjde mail, že je nový příspěvek a prohledávat ručně starší odpovědi je časově moc náročné.

Když jsem navrhoval změnu, tak jsem se jen setkal s vlnou nepochopení a přitom by to byla úprava na pár řádek kódu.

Bublinnka

???