CTTON

Jedná se už o manipulaci?

Například jsem potřeboval dislike na jedno video, tak sem napsal aby tito lidé daly like na video, jinak je stihne krutý osud, výsledek byl že video obdrželo 1 like a 18 dislike, toho čeho sem chtěl docílit ale bylo dostat nějaké dislike, a ty sem nakonec dostal, takže vlastně tito lidé udělali co jsem chtěl.

PS: mám na mysli dislike na video někoho jiného.. ne na své video.

Odpovědi
Rokio

Je to manipulace jak vyšitá. Manipulace je ovlivnění někoho, aby udělal to, co chceš ve tvůj prospěch.

Vojta24

Ty jsi ale kecal … ty jsi opravdu chtěl aby ti dali dislike jo ?

To vykládej prosímtě holubům na střeše, nejsme tak naivní.

Prostě ti to nevyšlo a aby sis nepřipadal jako moula tak teď všem kolem tvrdíš, že přesně to co udělali si od začátku chtěl 🙂

Známe takový vychcánky 🙂 Když to tak moc chceš, hoď sem odkaz abych ti tam mohl zaslouženě další dislike přidat.

anonym

To je skoro až zákeřnost.

Není ale jisté jakou to sehrálo roli a zda to video nebylo doopravdy nebylo až tak špatné, že by negativní hlasy dostalo tak jako tak.

ten který je

Jedná se o demenci.