Lgee

Jedná se spíše o chybu v matrixu, nebo halucinací?

Nevysvětlitelné jevy.

Např.
Duch na zahradě
Barevný světelný pruh
Zkrvavený obličej mámy.
Hvězdičky před očima
Samozavíraci okno

Nejlepší odpověď
hard work

Nevysvětlitelné jevy se nedají vysvětlit, protože chybí dostatek materiálu, dokumentace nebo znalostí k vysvětlení. Takže ani matrix ani halucinace.

Další odpovědi
df

Jaké nevysvětlitelné jevy?

Tak v případě ducha na zahradě, tam se nejedná ani o jedno, ani o druhé. Nevím, co je matrix, ale kolem nás platí různé zákonitosti a tam žádné chyby nejsou. Jedná se o nahlížení do metafyzické úrovně reality

Rocker

Pokud tohle všechno vidíš,přestaň zobat ty tabletky😂

df

Tahle otázka je již podruhé posunuta nahoru. Jak je to možné?

Lgee

To by mě také zajímalo protože sem ti 3 hodiny nebyl