Rokio

Jedná se o standardní nájem, pokud pronajímatel nenabídne k nájmu služby?

Jinými slovy si nájemci musí hradit veškeré opravy ze své kapsy a také se musí postarat o to, aby přišel opravář a ten odvedl dobře svou práci.

Neměl by ten, kdo byt/dům pronajímá, zajistit opraváře (zavolat ho a přivolat ho do obydlí), pokud na to samozřejmě nájemci upozorní pronajímatele?

Odpovědi
Schluker

Bezna udrzba a drobne opravy jsou v zidpovednosti najemnika. Detaily si muzes nastudovat treba v odkaze.

Zdroj: https://www.re­maxalfa.cz/udrzba-najemniho-bytu/#drobne-opravy-bytu

Dochy

Základy jsou v zákoně a spousta věcí je na dohodě.
„Když se nechce je to horší, než kdyby se nemohlo“