Rokio

Jedná se o stalking, když jsem dnes obtěžoval 4 bankovní úředníky?

Předtím jsem byl několik týdnů v klidu. Žádného bankéře jsem neobtěžoval. Dnes jsem ale otravoval 4 bankovní úředníky v průměru 5 minut.

Jedná se o stalking nebo-li nebezpečné pronásledování?

Nejlepší odpověď
Filip84

Opravdu nevím, jak se dají obtěžovat „bankovní úředníci“: to, jako, dojdeš k jednomu okénku, a tam řekneš: „Dobrý den, prosím deset housek!“, pak dojdeš k druhému a řekneš: „Dobrý den, prosím bublinku do vodováhy.“, následně dojdeš k třetímu a: „Prosím vás, prodáváte tady kulaté míče?“, a u čtvrtého: „Nevíte, prosím, kde bych mohl koupit randál do zbíječky?“, nebo jak? Něco takového jsme dělali, když nám bylo 15, 16, akorát jsme s tím opravdu nechodili do banky! 🙂

Jinak to, že jdeš něco vyřídit, nebo se na něco informovat, je Tvoje právo a jejich práce. Kdyby byl každý, jako já, a ze zásady se nikdy nechodil na nic ptát (já vím, co chci, vždycky, přesně), tak by spousta lidí neměla práci, a obecně by nabídka v obchodech, u operátorů, peněžních služeb atp., vypadala úplně jinak, třeba by byl jednoduchý, ale kvalitní a docela neutrální obal: mně obalem neprodáš, tak na co do toho investovat.

Jestli jsi je obtěžoval podle prvého odstavce, tak Tě měli vyhodit, od toho tam je security, obecně, že. Jestli jsi se informoval, nebo vyřizoval, podle druhého odstavce, ta je to Tvé právo.

Ale pořád mne nenapadá jakákoli korrelace s materií pojmu „stalking“.

Další odpovědi
Lgee

Ne, toto chování musí trvat nejméně 30 dní a musí být pravidelné, např. Bys na něj musel čekat před domem.

Drap

Nejedná se o stalking, ale pouze o tvoji nevychovanost a nevycválanost.