comedian

Jedná se o souběžné studium v témže ak.r., když se zápisy liší i o dva měsíce?

když zanechám studia na první škole, pak budu muset tu druhou školu absolvovat úspěšně o dva měsíce dříve?a kdy se započítává neúspěšné studium do celkové doby studia, např:absolvuji Bc.program za 4roky, při tom jsem studoval jinou školu kterou jsem musel zanechat v první nebo druhém ak.r., co se děje s tím jednou nebo dvěma roky studia? Děkuji za radu.

Nejlepší odpověď
chudst

Snad jsem to pochopil dobre.

Nejdrive ke druhe casti – studujete zdarma do 26 let (tusim, ze stat muze povolit vyjimku do 27, ale nikdy jsem se o to nezajimal). S tim jednim nebo dvema roky studia, kterych jste zanechal, nic neudelate, propadlo vam to, vycerpal jste to, mate smulu.

Ted k te prvni – na zapise snad nezalezi; jde o to, jaky semestr budete studovat. Pokud zimni v roce 2011 (ci nejakem konkretnim roce) na obou skolach, pak se jedna o soubezne studium. Skoly jsou na sobe nezavazne, i kdyz jednu ukoncite, druhou musite normalne dodelat, zadne „o dva mesice drive“ tam nehledejte.