Sarrow

Jedná se o příznak sklerózy? :(

Slyším impulzní zvuky v hlavě, je možné, že se jedná o příznak roztroušené sklerózy?

Znáte někoho, kdo ve 20 letech měl sklerózu? :(

Nejlepší odpověď
anonym

Znám ženu, které byla RS diagnostikovaná ve 27 letech . Matka dvou malých děvčátek, lékařka s dvojnásobnou aprobací. Schopná, vitální a moc prima ženská. Odcházela od nás z návštěvy a podlomilo se jí koleno. Zarazila se a bylo vidět, že se jí hlavou honí neveselé myšlenky. Ovšem realita byla mnohem horší. Jezdila do Prahy na speciální zlaté injekce. Sháněly se léky ze zahraničí. Všichni bychom pro ni udělali nemožné. Nic nepomohlo. Do dvou let skončila jako ležák. Podobný případ prožila i kamarádka, kde jí téměř ve stejném věku onemocněla takto maminka. Manželova sestřenice žije dodnes. Nejednou si mi stěžovala, jak je to kruté být na tom takhle.

Nemám ráda zdejší otázky na téma : „Co mi je, když…?“
Možná nic. Ale tady Vám nikdo neřekne, jestli je to skutečně příznak něčeho vážnějšího. Máte-li důvod obávat se nějaké nemoci, navštivte ošetřujícího lékaře. Raději ať si o Vás myslí, že jste hypochondr, než něco zameškat.
Uvědomte si, že ikdyby zde byl erudovaný lékař, tak by Vám neodpověděl jinak. Hodně nemocí se projevuje podobně. Na stanovení přesné diagnozy bude třeba provést řadu vyšetření.
A ještě jedna rada: Přestaňte číst články rádoby „o zdraví“ na internetu, je to nejrychlejší cesta jak nabýt přesvědčení že máte i nemoc, která zatím nebyla nikým objevena. Psychika je záludná. Váš vzorec chápání problémů přijme za vlastní a potom bude pro Vás i Vaše okolí velmi pracné se z tohoto stavu dostat.

Další odpovědi
anonym

našla jsem tohle:
http://stavebni-technika.cz/clan­ky/nebezpeci-impulsniho-hluku-v-pracovnim-prostredi/
Doplňuji:
neznám nikoho, kdo by tím ve tvém věku trpěl, stát se může, ale nemysli hned na nejhorší

Wang

A nejsi hráč na nějaký nástroj?