Avatar uživatele
jirka F

Jedná se o poruchu, pokud se bouchám na uklidnění do zad nebo jinde po těle?

Nemůžu si prostě pomoci neustále se musím na uklidnění bouchat do zadku nebo klepat do nártu abych se zklidnil od táty jsem si vysloužil to že už jsem s tím trapný, ale já za to nemohu mně to uklidní.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1161 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

c) jiná odpověď

To může posoudit pouze tvůj ošetřující lékař. Obrať se na něj.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

c) jiná odpověď

Trapný? Řekl, že je to trapný a tím to smetl ze stolu? No tak TO ASI NE TEBE příliš času nemá! (; Hele, nemusí jít hned o poruchu. Prostě to taky může to být jen známka stavu, kdy věci ti nevycházejí tak, jak by sis přál. Pokud v životě získáš nějaké postavení, společnost si s tebou (vzhledem k tvýmu stavu) jistě hodně užije. Zkus se zaměřit na to, kdy se ti tak děje a KDY PŘESNĚ se musíš praštit, protože ti to může prozradit hodně o sobě a pokud to pochopíš, společnosti se tím hodně uleví, potažmo s tebou později k újmě ani nepřijde. Prevence, chápeš… Nebo popros otce, zda by ti nedal pořánou šupu za tebe a soustřeď se na to, co ucítíš! (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

c) jiná odpověď

Jak bych to řekl… každý je nějak úchylnej. Také mám své stereotypy či zlozvyky, které by někomu připadali ulítlé. Vědí o nich jen mí nejbližší. Teoreticky jsem „normální“ 🙂 Vím o několika dětech , které pro uklidnění potřebují aby jim někdo škrábal záda (ale ty mají diagnostikovanou poruchu aut. spektra)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

c) jiná odpověď

Normální běžné to není. Pokud se nejedná o podmíněný reflex. A pomáhá ti to? Měl bys to konzultovat s odborníkem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek