JájsemRaibek

Jedná se o neustálý koloběh nebo ne?

Sice to bylo ve filmu, ale nic není nemožné.
Na Zemi se dostala neznámá smrtelná bakterie. Následně vědci zjistili, že byla poslána z budoucnosti přes červí díru, aby se s tím v minulosti vypořádali, jelikož v minulosti na zničení bakterie měli přírodní prostředky, které byly vyčerpány.
Samozřejmě že se našel někdo, kdo chtěl vzorek bakterie uchovat a tak jej uchoval.
No a nyní je asi ten koloběh. Jakmile ji v budoucnosti nalezli, tak ji poslali do minulosi a ......
Jedná se o koloběh, který nikdy nekončí?

Odpovědi
Putin

Ano, je to paradox a zároveň je to nemožné.

anonym

Nevím, možné to asi není,ale asi bych tvrdil,že ani reálné.
Vše je diskutabiĺní a není na to skoro odpověď.
Nevěřím černým dírám,jakož to ani že se někdo do minulosti dokáže dostat,

Méďa39

To nikdo zatím neví.
E=m*c2
Z rovnice vyplývá že ani energie ani hmota ve vesmíru nikdy nedojde …

Pokud se jedná o Tvoje silně spekulativní (bulvární) hypotézy … no comment.
:)

hapiky

anonym: Já také, když nechci aby to tak bylo, tak tomu nevěřím, ale…