Malvína

Jedná se o nějakou chybu na tomto serveru? Více u přiložené fotografie.

Jak je to možné? Prázdné pole. Už to vidím dnes podruhé. Je chyba u mě nebo tady na Odpovědích?
Plus jsem si všimla, že někteří, co hlasují v anketě, mají jako svou odpověď pouze zvolenou možnost z ankety, ale po mně to chce vždy ještě něco napsat. Jak to jde? Několikrát jsem tam dala jen tečku, aby podmínka byla splněna, ale občas vidím, že ani to u někoho není.
Díky

Nejlepší odpověď
cochee

Na první otázku odpovědět neumím. Zobrazuje mi to stejně a vidím to poprvé resp. předtím jsem si toho nikdy nevšiml.
Ohledně ankety: pokud se nejprve klikne na Odpovědět, vyvolá se i pole pro psanou odpověď plus ty anketní otázky. Lze ale taky jen kliknout přímo na jednu z možností ankety a systém to vezme jako odpověď na tu otázku bez dodatečného textu od odpovídajícího uživatele.
@Kepler: ta Malvínou ukázaná otázka nemá otázku, je prázdná. Proto taky nejde vyvolat. Nechť tě nemýlí „Jaké máte nejraději bonbony,“ to je jiná otázka – položí-li uživatel rychle za sebou více otázek, tak se zobrazí ta poslední a těsně pod ní ty rychle vkládané předchozí otázky ve formě jednoduchých odkazů.

Další odpovědi
led

1 – nie je tam žiadne prázdne pole
na obrázku sú prehladné titulky k jednotlivým otázkam,
po kliknutí sa otázky normálne otvoria už aj s odpoveďami

2 – Tí čo kliknú priamo na predpísanú anketovú odpoveď, ju súčasne aj odošlú ako uzavretú. Dopísať môžu už len ako opravu odpovede.
Ale ak kliknete najprv na „odpovedať“ otvorí sa vám editečné pole na odpoveď a možnosť označenia prepísanej odpovede. V tomto prípade nemôžte odoslať s nevyplneným odpovedným polom. Musíte tam dať aspoň tú bodku, alebo prázdny znak (to je tá odpoveď bez bodky)

Kepler

Té první otázce nerozumím. Kde má být to prázdné pole?
Jinak v anketě můžeš dopsat text tak, že klikneš na tlačítko UPRAVIT ODPOVĚĎ.

Hufnágl

Vždyť víte, že geOrge tady vložil anketu ( https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/na-kterou-dalsi-funkci-doplnku-lepsi-odpovedi-by-se-mel-vyvoj-zamerit ) a tak je docela možné, že se něco v systému mění. Možná nové aplikace nebo-li pluginy.

aliendrone

Jakožto nejkrásnější, nejskvělejší a nejúžasnější se domnívám, že PŮVODNĚ šlo o seskupení 2 otázek, přičemž jedna byla odmazána. Nějaký script otázky od jednoho uživatele řadí/seskupuje k sobě (pokud jdou rychle po sobě – časté je to u dust8 otázek) a vždy hned pod první vypsanou otázkou takového seskupení je lišta s autorem, časem, počtem odpovědí a kategorií. V tomto případě byla nejspíš tato otázka asi SKRYTA (nahlášena) a lišta se posunula na první místo, no. :)

K bodu číslo 2 viz cochee a Její Excelence přepůvabná velvyslankyně PEKLA, ale pro jistotu nebudu jmenovat, jinak 7 let neštěstí! ;) :D :D

NEBO za to může ZJENTEK, protože má dnes svůj den a ani sňatkové unterwassermannství mu nejde (a to už JE co říci!), natož drivery. :D :D :D

Kepler>>> Za sympatické přiznání (že tomu nerozumíš) palec! A protože jsem HODNÝ, MILÝ, CITLIVÝ etc. aliendrone (jak každý DOUFÁM ví ;) :D), prozradím ti PROČ tomu nerozumíš. Je v tom méně, než 3% alkoholu, tudíž hluboko pod prahem citlivosti tvého plnoprůtokového lihoohřívače. ;) :D :D

JájsemRaibek

Nejde o chybu, to se podívej pořádně. Otázka ukrytá je aktuality a otázka na bombony je další otázka jednoho tazatele, která se zobrazuje v menším provedení (z důvodu tapetování) a ta je v kategorii auta.
Po rozkliknutí bombonů je vše v pořádku.
Co se týče aktualit, tak i mně se jednou povedla otázka, která však není vidět a následně nejde ani rozkliknout.
PS: Vyzkouším jak to jde a pak popíšu.

Pepa25

Protože CTTON. Myslím, že jako vysvětlení to stačí, ne?

aliendrone

Pepa25>>> Muehehe, škoda, žes to nedal jako odpověď, nejen na palec, ale možná i na nominaci! ;) :D :D

Malvína

Jinak ještě… proč je tam tedy napsáno odpovědí 0, ale když kliknu na otázku o bonbonech, odpovědi tam jsou? Spolu to vůbec nesouvisí…

Malvína

cochee to pochopil naprosto správně. Je tam navíc prázdné místo. Protože kdyby tam nebylo, je hned vedle avataru uživatele otázka “Jaké máte nejraději bonbony”.

Malvína

Kepler – ty nevidíš, že má být vedle ikony napsána otázka a není tam? Je to prázdné? Nechápu, jak je to možné.

JájsemRaibek

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-kdyz-vlozim-do-otazky-symbol-obrazku-tak-tato-se-nezobrazi