Kralomilka

Jedná se o nějakého parazita nebo jen zásoby na zimu?

Můj kocour poslední dobou začal více jíst, jakmile zaslechne že někdo jde do kuchyně hned běží a chce najíst. Není vyhublý ani nezvrací, naopak mi příjde že trochu přibral, ale jelikož začíná zima tak se mu ani nedivím. Jen mě udivuje že najednou tolik začal jíst. Kocour si už opakovaně vykousává nohy a břicho, veterinářka nám řekla že je to nějaká plíseň z infekce a kocour dostal opakovanou injekci. Pokaždé si nohy kouše a teď zase začal. Může jít o nějakého parazita nebo se mi to jen zdá?

Odpovědi
beer

Veterinářka si vás pozvala na kontrolu, tam se dozvíš nejvíce, ale musíš se ptát! Léčba podobných problémů včetně řešení jejich příčin většinou může chvíli trvat.

Zdroj: Vet.praxe

elektrikář

Může to být i nějakou kostí v trávicím traktu, Zvíře se jí snaží něčím obalit aby mohla vyjít ven. Zkuste mu sehnat trávu šatnu kočičí. Nebo jen drn trávy na kousání do plastové krabice.