Lucie26

Neporadíte název filmu podle doplnění v popisu?

jedná se o film ze studentského prostředí, který dával na prima love a je to drama.

Prosím vás nevíte jak se jmenuje film, který dával na prima love je to drama a jedná se o kamarádech který se vsadí, že ten jeden sbalí holku a jako důkaz musí natočit video jak spolu spí. Video unikne mezi lidi a ji srazí auto. na závěr ten kluk taky zemře, protože ho postřelí jeho bejvala, která video rozeslala a on přišel na to kdo to byl.Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Brblal

Pokud vám nikdo neporadí, zkuste si vzpomenout, kdo v tom hrál a zda to bylo v češtině (asi ano), asi americký film a napište dotaz do Prima Love.