autacek

Jedná se o fake news, nebo některým sluníčkám opravdu přišel účet za svícení?

Musím říct, že podobně veselých zpráv nečtu mnoho, ale tato vážně pobavila: https://zpravy­.idnes.cz/nemec­ko-syrie-migrace-uprchlik-migrant-pomoc-rucitel-soud-dluhy-pxg-/zahranicni.as­px?c=A181120_122550_zah­ranicni_dtt

Odpovědi
ivzez

Mě zase pobavilo, že je podle Vás slovo »sluníčko« ženského rodu…

nyjono

Přijde mi poněkud zvláštní, že by se mělo platit za něco, co původně nebylo ve smlouvě.
To by se pak teoreticky dalo doplnit téměř cokoli a pak …

Kryšpín

Je to v normě není zakázáno aby byl plněn závazek který podepsali

Mc Merkurion

… dobře jim tak …