anonym :D

Jedná se v případě StreetGame, Rozvoj muže apod. o dobré návody na svádění dívek, nebo ne?

Přijdou vám návody na svádění dívek od StreetGame, Rozvoj muže apod. jakožto dobré a účinné návody?

Odpovědi
Justin1

Dá se na to jít různě, některé způsoby seznamování ti budou sedět víc, jiné míň. Mně jako introvertovi třeba nevyhovovalo zkoušet se seznamovat (někteří pickupeři říkají „jít na sarge“, „sargovat“) v barech, v nočních klubech a na ulici (tam mi to nešlo, nebavilo mě to tam a přestal jsem se tam o to snažit), lépe jsem se cítil v prostředí už nějak vybrané komunity.

dubraro

Jsou dobré a účinné. Pro získání peněz z jejich prodeje…
Jinak takovéto rady, obdobně jako rady na zbohatnutí, na zhubnutí apod. fungují, pokud vůbec, jen u jejich autora, případně u jedinců velmi mu podobných. Obecně se jedná o nepřenositelnou zkušenost.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.