zzzzz

Jedná se o aprílový žert?

Je to napsáno dnes ve 21.03. Tak se nevím, jestli je to pravda, nebo opožděný žert ve stylu té čivavy???

http://www.no­vinky.cz/krimi/332576-vezen-na-uteku-se-stal-ekonomem-muzea-v-praze-a-vyvedl-z-nej-miliony.html

Dám to do zábavy, snad jsem vybrala dobrou kategorii.

Nejlepší odpověď
Hamon

Mozne to je. Ovsem utekl z pracoviste, ne z veznice, ale to by pro bulvar nebylo tolik zajimave.

PROKOP VLADIMÍR (Může se vydávat za LIŠKA Libor)
Odsouzený Prokop uprchl dne 29. 6. 2013 kolem 9:00 z Vazební věznice Hradec Králové, odloučené pracoviště v Pouchově. Do vězení se nevrátil a nepodařilo se jej dosud policii vypátrat.

Zdroj: http://aplika­ce.policie.cz/pa­trani-osoby/PersonDe­tail.aspx?per­son_id=16300629130502

Další odpovědi
anonym

Pjekné…
Asi ´dobrej oddíl´…
😉

martuti

ad 1) Podle soudních znalců spadá Prokop svou inteligencí do pásma slabšího průměru a projevuje se asociálně…
ad 2) ..vyhrál pod falešným jménem konkurz na hlavního ekonoma pražského Národního zemědělského muzea.

paráda!! tak už vím, proč moje kámoška konkurzy nevyhrává – je příliš inteligentní.

led

Tak pekné, až je to uverteľné.
Zaujímavé je ale niečo iné
na poziciu upratovačky od vás pýtajú výpis z registru trestu, občanskú bezuhonnosť, potvrdenie o účasti v proti-c.k.mocnárskom(1848), protifašistickom a protikomunistickom odboji, potvrdenie o vzdelaní, maturite, nadstavbových kurzov, znalosti cudzích jazykov, ovládanie práce na počítači, prislušnosť v niekoľkých politických stranách (tých správnych + príbuzenské vzťahy v nadriadených ustanovizňach)
a tu na pozíciu ekonóma múzea netreba dokladovať nič?
Doplňuji:
Koľko takých nekvalifikovaných pracovníkov sedí na vyhriatých (kvalifikovaných) stoličkách.
V tomto i podobných prípadoch je smutné to, že personálna práca zodpovedných je nedostačujúca.

Janiss

proč myslíš, že je to žert??

marci1

Je to tak, stalo se. A to už byl 10× trestaný. ! Nechápu. ☹