bolak

Jedna hypotetická…

Jak si myslíte že byste se zachovali, kdybyste právě teď zjistili že jste adoptovaní?
Řekli nebo neřekli byste rodičům že o tom víte?
Byli byste naštvaní že vám to rodiče neřekli už dříve nebo by to s váma ani nehnulo?
Snažili byste se najít svoje biologické rodiče?
Myslíte že by se vaše chování vůči rodičům změnilo?

Pokud takovéto otázky vyloženě nesnášíte, tak není povinnost odpovídat. :) Stejně tak nemusíte psát fráze typu „to se takhle nedá říct co by kdyby“, ty já už si domyslím sám.

Nejlepší odpověď
tuCZek

Moji rodiče jsou Ti,kteří mne vychovaly.
Biologické rodiče bych asi nehledal.
… ale zas,co kdyby byli milionáři :o)

Další odpovědi
Ella

řekla bych si tohle: „nezáleží na tom, kdo mě porodil, ale kdo mě vychoval a kdo se o mě celý můj život staral.“
Moje chování by se vůči rodičům nezměnilo.
Nesnažila bych se najít biologické rodiče – oni nehledají mě, proč já bych měla hledat je, když se mě zřekli? A je mi jedno, že to bylo nutné kvůli čemukoliv.
S každým by takové sdělení hnulo… ale nebyla bych naštvaná, řekla bych rodičům, že to vím, kdybych se to dozvěděla jinak než od nich.

Jinak, z mé strany je to opravdu jen hypotetická otázka – mamka mi neustále připomíná, že když mě čekala jedla akorát okurky (které zbožňuju :D) a čokoládu a přibrala přes dvacet kilo :D

pokazdejinak

já bych tedy byla naštvaná, že mi to neřekli dřív, ale rodinu bych kvůli tomu neměnila :) kdo mě vychoval, to je moje máma a táta… jen si myslím, že tohle je věc, která se dítěti nemá tajit…
a pokud by to nebylo moc složité, zkusila bych najít i ty biologické rodiče, ale nepátrala bych nijak vehementně :)

Larissa

Byla bych jistě šokovaná, ale nechala bych si to projít hlavou… Určitě bych se pokusila najít svůj rodný list, nebo popátrat po netu. Mé chování k rodičům by se změnilo… Ke všem by se mé chování změnilo… Cítila bych se, že do téhle rodiny nepatřím, říkala bych si: „Co tu, do prdele, dělám?“

Vím jistě, že bych se s tím nakonec „rodičům“ svěřila… Chtěla bych znát pravdu… Musela bych znát pravdu…