Jedna holka z fb

Potřeboval bych poradit ohledně jedné slečny z fb. Docela dlouho si píšem a řekl bych, že si i rozumíme. A tak jsem jí zkusil někam pozvat a ona souhlasila a vypadalo to, že by ráda někam se mnou šla. A napsala ať navrnu nějaký den. Pokaždý když jsem navrhl nějaký den, tak se „vymlouvala“ na školu, že má dlouho školu a potom se musí učit. Docela chápu, že se musí učit – snad každej se učil hodně na maturitu. Ale proč to nenapsala rovnou? Ale když se jí zeptám jestli teda chce nebo ne jí ven, tak vždycky napíše, že jo. Ale neví kdy. Prý po maturitě půjde určitě. Myslíte, že po tý maturitě by šla nebo neumí mě odmítnout a čeká až mě přestane bavit?

Nejlepší odpověď
Drap

Tady ti to zřejmě nikdo přesně nedokáže říct. Asi budeš muset počkat až dodělá maturitu. Jen doufám, že zatím neni v prvním ročníku.

Další odpovědi
Lucijej

Jestli je to stresařka, tak se fakt snaží připravovat na maturu a na randění holt nemá myšlenky – ikdyby souhlasila, tak by zřejmě takové rande stejně stálo za houby. Dej ji čas a po matuře se jí zeptej ještě jednou.
Já jsem se takhle s přítelem rozešla v době, kdy jsem měla před maturou a on před bc. státnicema – tím, že jsme měli nervy ze zkoušek, tak jsme to úplně zbytečně vyhrotili. Naštěstí jsme se potom zase sešli zpátky, ale kdybychom tomu dali volný průběh, tak jsme si to mohli ušetřit.

iceT

Myslím si že je snadné pozvání přijmout a pak se vymlouvat na nedostatek času.Myslím,že tě nechtěla odmítnout natvrdo a rovnou,ale když ten monitor snese všechno… Ne každý se umí nebo chce vyjádřit jasně a zpříma.
Zkus nebýt neodbytný,pozvání opakuj,ale ne příliš často.

emoil

tezka otazka.. zkus pockat nez az udela tu maturu nebo at ti ona rekne kdy..

badisko

Nechci bejt zlej to v zadnem pripade …:D al tyhle otazky me fakt bavi…:D No a co kdyz je vysvetleni jinde ..je to osklivej ..tlustej ..smradlavej kamionak …;DD