Avatar uživatele
Michal Kole

Jedna holka mi napsala,že jestli umí holka plavat by mělo být to poslední co by mě mnělo zajímat. Co mě má teda zajímat

na holkách, když né jestli udělají 50 m pod vodou a 10× 50m bazénů pod 500 sekund.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4259 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

řeknu ti to asi takhle: bral bys

nevěrnici,
línou,
šerednou jak noc,
špindíru,
sprosťačku,
… ale hlavně když bude výtečná plavkyně?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Efchen

Ty jsi nejaky nadseny sportovec!
Je prirozene,ze te zajimaji i takove veci,ale jsou to zensky,tymto typem otazek si jejich srdce neziskas. Nektere jsou dokonce tak vztahovacne,ze v tom muzou i citit narazku na postavu a na nedostatek sportu. :D
Ptej se na zajmy,rodinu,o­blibena jidla a filmy,zazitky z detstvi. Zensky rady vypravi…co muzou vypravet o plavani. Navic vetsina zen nema zmereno,za jak dlouho uplave 10×50m bazenu… :P
Doplňuji:
A Michale, nechci prudit,a le slovo „mnelo“ neexistuje. Je to „melo“. Docela podstatna chyba. Toho si vetsina holek vsima vic, nez si kluci mysli…

Upravil/a: Efchen

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Michale, asi to byla majolenka, co neuměla plavat a naštvalo ji, že kvůli tomu u Tebe nemá šanci. Neřeš to. Klidně se dál věnuj svým zálibám a takové podněty neber příliš vážně.
Možná Ti ta holčina chtěla dokázat, že je dobrá ve fyzice nebo chemii, nebo chtěla, abys na ní obdivoval nějaké úplně jiné vlohy.
Možná bys jí měl napsat, že zpracováváš na toto téma dlouhodobou studii a že neplavci Tě tudíž absolutně nezajímají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Charakter, Michale, charakter :) Z tamtěch cifer se holkám zamotají hlavy – celkem právem se vyděsí :) Teď vidím, že bych u Tebe taky neměla šanci – nedám 50 m pod vodou :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SickBreed

Kozy třeba. nicméně pokud to tak myslela, asi to nebude zrovna holka na které by tě mělo zajímat cokoli .-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Na holkách Tě nemusí zajímat vůbec nic.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek