Jandoles

Jedna holka – Jak na ní?

Ahoj, jedna holka mi řekla že jsem hezkej milej kluk ale že chce abychom byli jenom kamarádi. Já to tak ale nechci a nevím co s tím mam udělat :) Jestli s ní bejt kamarád a pak něco udělat??? nebo třeba jí ignorovat a ona si to třeba rozmyslí? Děkuji za odpověď :)

Nejlepší odpověď
klumprt

To jsou celý ony. Připrav se ještě na to, že bude chodit s nějakým totálním debilem.

Další odpovědi
ptáč

Musíš na ni zepředu nebo jak to má ráda.

marci1

Buď buďte kamarádi ( ale to Ty nechceš ) a nebo kamarádi nebuďte. 🙂

anonym

na ženskou musíš mít prachy,to dostane každou

gecco

Upřímně?
Pokud ti holka řekne, že …„chce abychom byli jenom kamarádi“… – nechce tě ani vidět. A nebo tě chce oblbovat a využívat (to je ta horší varianta).
😉

Vykašli se na ni, takovejch potkáš ještě zástupy (a jestli jsi dobrej, budou na tebe stát fronty).
Najdi si jinou, takovou, která s tebou bude sdílet zájem, zálibu; která s tebou bude (chtít) sdílet zážitky.
Nějaké polibky a poplácávání po prdýlce přijde ´samo´.