mosoj

Jedna hádanka s odpovědí na dobrou noc.

Jaký je rozdíl mezi českým a americkým důchodcem?
Žádný, oba dva si ze svého důchodu můžou udělat výlet do Prahy.

Nejlepší odpověď
Ella

Jo, ten je dobrý :)

Alesh – spousta amerických důchodců ví kde Praha je. Praha patří do okruhu mnoha cestovních kanceláří, kteří nabízejí poznávací zájezdy po západní a střední Evropě. Vidím to v praxi každý den.
Navíc řešit rozdíly nebylo pointou…

Další odpovědi
Alesh

Nesmysl. 😛 Rozdílů je spousta. Např.:

  1. Americký důchodce neumí česky a naopak.
  2. Americký důchodce neví, kde nějaká Praha vůbec je, čili tam těžko pojede na výlet.
  3. Americký důchodce furt nebrečí, jak se má špatně.
  4. Americký důchodce neběhá celý den ze supermarketu do supermarketu jen proto, že v tom druhém mají určitou věc o pár centíků (haléřů) levnější.
  5. Sportem amerického důchodce není chození po doktorech a lékárnách.

mosoj

Alesh: Koukám že patříš mezi ty na které slovo důchodce působí jako červený hadr na býka.
Téměř v ničem nemáš pravdu!!

Nyvíc jsi zřejmě víc zapšklý než kdejaký důchodce. Příspěvek je v zábavě!!!