JájsemRaibek

Jedli jste dnes vtipnou kaši? Proč právě kaši a ne nějaké jiné vtipné jídlo?

Proč se říká, že snědl vtipnou kaši? Proč to nemohl být třeba vtipný řízek nebo bůček?
Proč to není třeba nějaký vtipný nápoj?
Jak to vzniklo a proč právě kaše?

Nejlepší odpověď
Drap

Zřejmě toto vzniklo v době, kdy hlavní stravu běžného lidu tvořily různe kaše, téměř z čehokoli.

Další odpovědi
Kepler

Já ti nevím, myslím že vtipná kaše se fasuje už při narození a pak už ji nedostaneš. Momentálně vsakuju jako vtipný nápoj bacardi é cola po česku (kofolu s rumem). Ale tu kaši to nenahradí, posuď sám.