Gestas

Jedla by kočka kočičí maso?

Nejlepší odpověď
Roman71

Asi by neřešila, zda by se pozřením masa svého živočišného druhu dopustila kanibalismu :))

Další odpovědi
Mc Merkurion

… kočky sežerou všechno …

marci1

Jedla, kanibalové si také „smlsnou“ na člověčím. 🙂

Chinchilla

To nevim,

slyšel jsem o tom, že psi dokaží poznat člověka co jedl psí maso .. štěkají na něj a jsou agresivni. Nevidím důvod když to dokažou poznat psi tak proč by to nedokázali kočky.

Canibalismus se pry muze objevuje u kocek v pripade kdy maji velky vrh (asi vetsi nez by byly schopny uzivit), sekundarni tehotenstvi, podvizivena matka apod., ale melo by k tomu dochazet spise vyjimecne. Dospele kocky se navzajem nepoziraji. Moje kocky jsou velice mlsne a poznaji co jedi,
ale kocicim masem jsem je jeste krmit nezkousel.