Kadee

Jedl někdo někdy krupicovou kaši na slano?

Doplňuji:
a můžete to něčemu přirovnat – chuťově?

Odpovědi
annas

Ano.Jedla jsem.Dala jsem do ní vajíčko a sekanou šunku. K tomu salát,ale dělala jsem ji trochu hustší.
Doplňuji:
Není poznat,že jde o krupici.

Když mně zbude pečené nebo vařené kuře,dám je do zapékací mísy a zaliji krupicí rozmíchanou v mléce s vajíčky, přidám pažitku, okořením a naliju na maso,hodím do trouby zapéct. Nemusí se už dělat žádná příloha. Ze zbytků je vynikající jídlo, má krásnou kůrku.

Kdysi jsem recept našla na internetu a čas od času zařadím do jídelníčku.Jenže je důležité dodržet množství krupice,aby jídlo nebylo suché.

BEAES

Jen jako noky do polévky, jinak vždy na sladko.