jediný holanďan

Ahojky,chtěla bych Vás požádat,jedná se o toho holanďana,paragraf 143/4. Kromě toho jaká je v ČR promlčecí lhůta,což mu už Standa odpověděl,zcela přesně,by ho zajímalo to, zda když ho německé úřady nevydali na Ukrajinu a propustili ho z vazby s tím,že v Německu je už lhůta za tento čin promlčená. Zda to pro něj znamená,že může přijet do ČR aniž by tu byl trestně stíhán,když v ČR je pro tento čin promlčecí lhůta delší. Otázka pravděpodobně pro Standu. Stando on by asi kontaktoval přímo Vás,ale to nejde. Díky…pokud to víte někdo jiný,tak klidně odpovídejte,pan Wlad vám bude vděčný…
Doplňuji:
Díky stando,já si to myslela..P.S psala jsem Vám zprávu na e-mail,kdyžtak na to koukněte,ale nic důležitého to není,nespěcháto ,jen jsem potřebovala něco vysvětlit..ještě jednou dík

Nejlepší odpověď
standa

Počkejte…, ale když už byl Wláďa v Německu za to ublížení souzen (a to že byl propuštěn, není pro odpověď na tuto otázku podstatné), tak už nemůže být za tutéž věc ani v jiném státě obviněn či stíhán.