Kuře

Jedí Osmáci degu Moučné červy?

Dobrý den, někde jsem četla, že je osmáček naprostý vegetarián, ale jinde zase psali že jí i moučné červy. Jedí tedy osmáčci moučné červy nebo ne? Předem díky za odpověd =O)

Nejlepší odpověď
Lucijej

Sežerou, ale jednoho či dva jednou za čas. Málo která zvířata jsou „čistě býložravá“. Jednou za čas si i býložravci dopřejí maso :o)

Další odpovědi
IK

Je otázkou co nesnědí. Nesmí najít roh klece který se dá strčit mezi zuby jinak se prokoušou, snědí všechny noviny, plastové doplňky, dřevěnou boudičku…okoušou žebříčky a větve oholí, sežerou látková doupátka pro mláďata… svědčí jim to asi tak jako psům bačkory. Pročti si odkaz co mu můžeš dávat a červy vysyp ptákům na okno.

Zdroj: http://www.os­makdegu.cz/po­trava/