Werwolfo

Jedí muži více než ženy?

Nejlepší odpověď
Drap

Většinou ano, pravidlem to však neni.

Další odpovědi
zjentek

je to ( vyjma psychické faktory) spíše odvozeno od tělesné váhy, pohybu a spalování (látková výměna), nežli rozdílem v pohlavích

anonym

Pokud to beru ze svého hlediska, tak já jím víc než manželka.6–8 knedlíků (manželka 3), k večeři 3 krajíce chleba s něčím (manželka 1 a kousek), 4–5 nožiček párků (manželka 2–3) a tak bych mohl rozepisovat další a další jídla.
Takže oproti manželce sním tak 2–3× více.

bolak

muži ženy nejedí

anonym

já jím víc, než kdekterý chlap, sním i osm knedliků, někdy je to až trapný, doma mi to tak nepříjde, ale třeba v restauraci, klidně i něco sladkého po hlavním jídle, nebo na návštěvě se musím krotit, jsem jako kyselina, radši šatit, než živit 😁