dust8

Jedete některé dny tzv. na „autopilota“?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nejen že jsem nikdy nesnášel, aby mi někdo kecal do řízení, ale nesnáším ani aby někdo řídil za mně. Takže pěkně postaru i když si občas nabiju hubu. Svobodu rozhodování si chráním jako oko v hlavě, takhle můžu nadávat jen sám sobě a nesvádět vinu na druhé.

Další odpovědi
da ny

Ne, ale tak 2× v měsíci, jen na „prodlouženou míchu“. ;)

JežíšKristus

Člověk prý dělá nevědomě až 60 % své činnosti. Jinak by to byl na mozek až velký zápřah, pořád dávat pozor. Člověk funguje na návycích, rád opakuje činnosti stále dokola. Stejně tak jako každý jiný živočich.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Acacia Hary

Příspěvek smazán administrátorem.