7KATKA7

Jeden z legendárních sovětských hokejistů …

Jeden z legendárních sovětských hokejistů, kterého miloval a součastně nenáviděl celý hokejový svět, měl přezdívku „Hadry“, „Hadrák“ (překlad z angličtiny). Tento hráč se jmenoval: A)Vjačeslav Alexandrovič Fetisov B)Alexandr Pavlovič Ragulin C)Valerij Borisovič Charlamov

Nejlepší odpověď
annas

Rynku, budete se spolupodílet na výhře v soutěži?
Katko, jako obvykle chybí slova prosím a děkuji. Ještě ani jednou se tak nestao.

Další odpovědi
rynek878

samozřejmě,že to je za:
B)Alexandr Pavlovič Ragulin

velice rád se podělím