mosoj

Jeden vědecký na dobrou noc.

Vědec zkoumá blechu. Zakřičí na blechu:
Blecho, vyskoč!
A blecha vyskočí. Vědec si zapíše do zápisníku: Blecha skáče.

Pak bleše utrhne nohu a zakřičí:
Blecho, vyskoč!
Blecha vyskočí. Vědec si zapíše: Když se bleše utrhne noha, blecha skáče.

Pak jí utrhne druhou nohu a zvolá:
Blecho, vyskoč!
Blecha vyskočí. Vědec si poznamená: Když se bleše utrhne i druhá noha, blecha skáče.

Tak pokračuje dál, dokud nedojde k poslední noze. Utrhne ji a řekne: Blecho, vyskoč!
Blecha nic.
Blecho, vyskoč!
Blecha nic.
Vědec si napíše do zápisníku:
Po utržení poslední nohy blecha ohluchne.

Nejlepší odpověď
barnajka

Hodně dobrý, díky! :))

Ode mě na oplátku jeden morbidní:
To se takhle sejde zoofil, pedofil, nekrofil a sadista.
Zoofil říká: Chci kočku.
Pedofil na to: Chci kočičku.
Nekrofil odvětí: Já chci mrtvou kočku.
Sadista se vytasí: Já ji zabiju!

…a pak přijde vyznavač adrenalinových sportů a řekne mňau :))

A před pár dny mi do mailu přišel fór, který už je prý celkem starý, ale já ho teda slyšela prvně. Odrovnal mě dokonale :))

Přijde hrbatý do krčmy a nemá hrb.
Ptají se ho, jak se to stalo:

  • No šel jsem v noci přes hřbitov a potkal jsem smrtku.

Ona se mě ptá:
Máš hrb?

  • Mám.

Tak dej.
…no a byl jsem bez hrbu.
Slyšel to slepý a říká si, že když hrbatému sebrala hrb, tak jemu určitě vrátí zrak.
Vydal se teda na hřbitov a potkal smrtku.
Ta se ho zeptala:
Máš hrb?

  • Nemám.

Tak tu máš.

…pěkné sobotní ráno všem! ;)

Další odpovědi
briketka10

pak to není vědec, ale blbec..dobrou noc

/HEZKÝ VTIP/

anonym

Hrabači kostí a mrtvých těl. To jsou absolventi fakult. Rozříznou mrtvého pracujícího a pak řeknou: Je úplně mrtvý. Nehýbe se to.