jsemjá

Jeden uživatel si myslí, že jsem se mu hacknul na profil, což není pravda. Nevíte, co s tím? Více v popisu otázky.

Mně se tam jeho email normálně zobrazil, nikam jsem se nehacknul. Co s tím mám dělat?

Odpovědi
Rokio

Zkus mu podat vysvětlení do interní pošty. Pokud to nejde, tak do diskuze pod jeho otázku, ve které píše o údajném napadení jeho profilu.

anonym

Jestli jste neudělal nič špatnýho, a vy žádnej problém nemáte, není z vaší strany co řešit.

jirka F

Já už jsem ti vysvětlení dál byla to zřejmě chyba na moji straně že jsem tam napsal e-mail omlouvám se.:(