BIKE O'CLOCK

Jeden kluk mě chce zmlátit boxerem. Co dělat?

Dobrý den jeden kluk mě chce mlátit boxerem já nevím co dělat potřebuji od vás pomoct. Dneska jsem šel ven s kamarádama potkali jsme toho kluka on na zastávce na zastávku on na zastávce mi chtěl mlátit viděla ho matka teď má měsíc zaracha a až vyjdeš z baráku za měsíc tak mě chce zmlátit boxerem potřebuji pomoct

Lidi prosím vás nevíte co dělat potřebuji pomoct

Odpovědi
elkon

Máš rodiče, ať se postarají. Také existuje něco jako policie, jestli víš co to je.

Disraeli

Kup si činky, začni chodit do posilovny, boxovat, jdi na sebeobranu nebo nějaké bojové umění. Vem si dva boxery. ;)
Stát je od toho, aby tě chránil, poskytoval ti pomoc a některé služby, v případě ohrožení můžeš kontaktovat třeba policii. Podobně jsou tu i rodiče (ti hlavně) a příbuzní (třeba bratr) nebo přátelé (to vás bylo několik a měli jste respekt z jednoho? Většinou to bývá alespoň naopak). Takže můžeš využít pomoci něčeho/někoho z toho. ALE nemůžeš se celý život spoléhat na něčí pomoc, když si v průseru a život se ti zrovna nedaří nebo ti někdo chce dát pěstí. Stát není všemocný a taky nemůže vše řešit za tebe a rodiče taky nejsou neporazitelní a nebudou tu napořád a taky nemůžou vše řešit za tebe… co až budeš ty rodičem? Jen těžko půjdeš za svými rodiči, ať tě z něčeho vyžehlí (namísto tebe, tvých dětí, tvých problémů).
Brejlouni (sorry, nic proti těm,c o nesí brýle ;), nerdi, vychrtlíci by vždy nechali někoho, aby jim „pomáhal“, respektive vše řešil za ně. Ovšem nikdy se nedokážou 100 % postarat sami o sebe, nedokážou se bránit… natož bránit někoho jiného (slabšího nebo třeba holku, manželku, dceru). V případě napadení stejně nemáš čas shánět pomoc někde jinde… zbývá jen bránit se a odrazit to… Nikde není psáno, že musíš být tzv. chytrý, ale slabý nebo korba, ale tupý (to bývá jen v amerických filmech).
Na bránění se není nic špatného ani na tom umět se rvát nebo se o sebe postarat, navzdory tomu, že tě od toho třeba někteří odrazují (oni sami by si pomoci neuměli, kdyby byli v agresivní konfrontaci).

Netuším kolik ti je, pokud jsi ještě mladý, řekněme dítě a nezletilý, tak nejlepší volbou asi skutečně budou ti rodiče, kteří za tebe mají reálnou zodpovědnost a mají se o tebe starat a chránit tě.
Řešit to můžeš různě, pomoc od rodičů, řešit to s jeho rodiči nebo to řešit přímo s ním. Když tě bude otravovat, postav se mu a braň, popřípadě ho prašť první, když bude vypadat, že si chce něco začít… pokud je jen jeden a je třeba stejně starý (a i kdyby nebyl…), tak nevím v čem je problém. Není to žádná parta/přesila.
Řešit s ním to můžeš samozřejmě i nenásilnou cestou (řekněme mírovou, diplomatickou), pokud to k něčemu bude… ovšem pokud je to agresor, asi to takhle vyřešit nepůjde. Taky tam nejspíš musí být nějaký důvod, motivace, konkrétní problém… třeba je to jen frajírek, který machruje a ti mají obvykle v kalhotách naděláno ze všeh nejvíc (ovšem útočí taky, ovšem stačí jistá vzdorovitost a aktivnost z tvé strany a bude utíkat se staženým ocasem).

V případě konfliktu (jakéhokoli, kdy si na tebe bude někdo dovolovat), se neboj dostat ránu, pravděpodobně ti to moc neublíží, na chvíli možná zabolí, ale fakt tě to nezabije. Každopádně se hlavně neboj bránit se (uhýbat a blokovat) a vrátit to (i silněji). Zde kromě nějaké převahy (víc lidí, větší síla, rychlost, víc zkušeností), hraje roli hlavně jen strach. Když se nebudeš bát, že TŘEBA schytáš ránu a nebudeš se bát sám jednu uvalit, tak toho druhého porazíš, protože i vytrvalost a útočnost napadeného zastraší/ochromí útočníky. Důležité je postavit se svému strachu.
A dopředu ti říkám, vykašli se na vyhýbání se problémům a na „lidumilnou“ myšlenku, že vše se dá vyřešit klidnou, mírovou a nenásilnou cestou… Nedá, pokud jsi v konfliktu s agresory a pokud už jsi napaden… slova nebo zbabělost ti nepomůžou. Psychologii jsem studoval a plno učitelů by ti možná řeklo, že i taková situace by se dá vyřešit nenásilně… takoví ovšem nikdy v takové situaci nebyli, nebyli napadeni agroserem nebo dokonce agresory a nebyli v situace kdy museli bránit někoho jiného (já jo.. a oni prostě rovnou napadnou a z toho se člověk prostě nevykacá, i kdy to byl řečník jako Démosthénos). Párkrát se rozeženeš, dáš pár ran a prostě se nedáš a máš to. Neboj se dát pěstí (obličej, krk, břicho,..), hlavičku, kopnout, do slabin nebo kdeokoli, kde zrovna můžeš, úder kolenem do břicha nebo do hlavy (ne, nemusíš být gymnasta-akrobat… stačí mu dát jednu pěst třeba do obličeje, což ho krátkodobě ochromí/„odzbrojí“, pak mu jednou rukou přychytíš hlavu a přitáneš si ji ke kolenu, kterým ho udeříš… setká se to v půlce, prot tebe to není moc nemáhavé, ale společníka to v pohodě vyřadí, věř mi … naučit se to nění těžké, vlastně to dá i úplný amatér, když je v konfrontaci;)).

Rokio

Zkus to říct svému otci, mamince nebo učitelům. Určitě ti někdo z nich pomůže.

Dochy

Jestli to nezvládneš sám, tak rodiče, příp. policii. Boxer JE zbraň.