Nada4

Jeden kluk je strašně vtipný a milý a s druhým si umím popovidat a je pěkný. Chybí mi, ale nevím který, je to divné?

A nepište věci, jako že na vzhledu nezáleží, protože na něm záleží každému. Já nevím jestli je lepší ten s kterým se zasměju, nebo s kým si umím hezky popovídat, ale oba jsou i milí. Kdo z nich je kamarád a kdo něco víc?

Nejlepší odpověď
badisko

Tak treba jednoho podruhem :D .. vyzkousej oba a uvidis ne …:D

Další odpovědi
vertigo

V tomhle nejlíp pomůže MUDr. Čas.
Druhého máš dobrou šanci poznat v prostředí mezi JEHO přáteli. Vnímej a pozoruj, jak se chovají oni k němu a on k nim.

huxa

Dle toho, kdo má větší konto. Nebo něco jiného.

marci1

Já bych si vybrala toho, se kterým se zasměju. S kamarádem si můžeš popovídat, ale humor je v životě hodně důležitá věc. Já preferuji u muže humor, sympatie a šarm. 🙂

Nazdar Bazar

Bud bigamistka.