zjentek

Jeden citron dvacet kaček?

Dnes jsem v Lidlu zakoupil BIO citron, ks/19,90kčs. Může mně to někdo tady vysvětlit? Zjentek z Prajzské (Tazisvět).

Nejlepší odpověď
Kepler

To vysvětlit neumím, myslel jsem že Prajzáci jsou chytřejší. Nic takového jako BIO neexistuje. Zaručeno máš jenom to, že se nehnojilo uměle a ničím se nestříkalo. Jinak jsou tam všechny sračky, co jsou ve vodě, vzduchu a v půdě všude a bez rozdílu.

Další odpovědi
ivzez

Těžko Vám někdo vysvětlí, proč jste zakoupil
„BIO“ citron, když nic takového neexistuje.

hapiky

Je to hodně úsměvné když my se máme pokusit vysvětlit někomu něco, co udělal on sám. Proč to udělal, ví on přece nejlíp sám.
Pokud ten kauf byl hned po ránu, tak by se dalo předpokládat, že to byly ještě dozvuky divokých snů Maxipsa fíka.

yuko

Asi z Amalfi nebo ze Sorrenta. Mimochodem, dala bych si Limoncello.
A mi pripomnělo mi to text popěvku:
Nad Prahou letěla kráva, nad Brnem zakukal vůl,
koza je překrásný ptáček, slepička snesla citron.

miroslav.bk

V jedne pisnicce se zpiva „…poucen z predchozich nezdaru…“, tak i ty jsi nyni poucen.

Znacka BIO je dle meho nazoru … no nechci rict ze primo podvod na lidi .. ale urcite predrazena. Vsak se porovnej napr. cenu normalni okurky salatovky a te, na ktere je nalepka BIO.

Kup, ochutnej, a nepoznas rozdil.

Kryšpín

No to bude špičkové, možná to dozrálo v BIO sklepě

mosoj

Jako já ti mám vysvětlovat proč jsi si koupil citrón ? Nějaké divné, že?

zjentek

Miroslav: Mně je to jasný, kočka taky nepozná, jestli kálí dosteliva z BIO kukuřice..

zjentek

Hapiky: …anebo to byl „zbytkáč“.

zjentek

Keplere, nic takového jako chytrý Prajz neexistuje!

zjentek

Také ocením odpověď uživatele orestez, jelikož dokáže věci vysvětlit napříč IQ.