slipknotak

jede tenhle autobus z chomutova do brezna v 16:45 ?? prosim dulezite

ja se v tom nevyznam http://jizdni­rady.idnes.cz/au­tobusy/spojeni/ jede dnesk teda ?
Doplňuji:
ale u toho krizku pisou nedela a statni svatky a dneska je svatek tak jede ??

Nejlepší odpověď
mj81

Křížek znamená neděle a SVÁTKY. Dneska je co? Svátek… Takže jede. Kdyby jel jen v neděli a ne ve svátky, měl by sedmičku v kroužku. Jo, jízdní řády, to je věda 🙂

Další odpovědi
Andělé

Ne,jezdí jen v sobotu a neděli.Jede Vám vlak v 16:12h. 🙂

6 vždy znamenala,že to jezdí v sobotu a křížek znamenal neděli. Snad se nepletu.

Také ale vlastně může znamenat,že jezdí celý týden i o víkendu.

Omlouvám se,moc jsem Vám nepomohla…

Tak mj81 má pravdu,nějak jsem to zmotala dohromady:-D On Vám opravdu jede:-)

anonym

Klikněte si na ten kalendářik,datové omezení u inf..Vyběhne vám barevný kalendář,kdy zelená -jede!Dnes je to vyznačené zelenou.Tak to na tuty pojede.

Alesh

Zadal jsi správně parametry spojení? A našlo? Pak jede.

Kdyby nejel, tak ti ho to neukáže, filtruje to samo. Ty ikonky tam jsou v podstatě informativní.