orestez

Je zpráva o nalezení MH730 v Kuala Lumpur pravdivá?

https://www.the­sun.co.uk/new­s/2100795/what-happened-flight-mh370-malaysia-airlines-plane-mystery-search-cambodia-latest/amp/

Přidám link https://www.a­haonline.cz/cla­nek/musite-vedet/152859/s­tacilo-k-nalezeni-letu-mh370-pouzit-obycejne-google-mapy-tady-je-zmizely-boeing.html

Vypadá to na malý zájem turistů kteří nechtějí cestovat do Kuala Lumpur nebo reklama na mapy Google.
MH370, nebo 730, to je jedno. Číslo jako číslo, akorát jiné.

Nejlepší odpověď
Brblal

Ten let byl MH370 (ne MH730 jak píšete), a věřím tomu, že se našlo, nějaké věci plavaly na hladině moře. Našly se i černé skříňky, co jsem četl, mimochodem, oni černé nejsou, mají oranžovou barvu, a mají v sobě radiomaják, který vysílá, než se vybije baterka, díky tomu se rychleji najdou.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Let_Malaysi­a_Airlines_370

Další odpovědi
marci1

Těžko říci. Jelikož The Sun je bulvár a často zveřejňuje senzační příběhy s pochybnou pravdivostí, beru jejich články s rezervou. 🙂

https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/The_Sun_(U­nited_Kingdom)

annas

Informace se lilší. 10. září 2018 se v anglickém zdroji objevilo toto

Čínská technologická společnost vyšetřuje pomocí satelitů tvrzení, že vse vraky nacházejí 60 kilometrů západně od Phnom Penhu.

Odborníci z Chang Guang Satellite Technology Co Ltd vyslali deset družic, aby zobrazili zvětšně džungli , ale nenalezli žádné známky letadla.

Někteří tvrdí s že jde o spiklenecké teorie. Zmizení letadla zůstává jedním z největších světových leteckých tajemství.

Navzdory tomu, že části trosek byly objeveny až daleko na severu, řekl Chon novinářům: „Tým není schopen určit skutečnou příčinu zmizení. Odpověď může být rozhodující pouze tehdy, když bude nalezen vrak.“
http://www.the­week.co.uk/mh370/57­641/mh370-malaysia-airlines-missing-plane

V odkazu jsou konspirační teorie.
http://www.the­week.co.uk/mh370/58­037/mh370-conspiracy-theories-what-happened-to-the-missing-plane

  1. Sestřelení
  2. Vzdálený počítačový únos
  3. Putin to ví
  4. Mysteriózní cestující
  5. „Asijský“ bermudský trojúhelník
  6. Pilot chtěl „vytvořit největší tajemství světa“
  7. Severní Korea přijala MH370
  8. NMH370 a MH17 byly ve skutečnosti stejné letadlo

atd.

aliendrone

Jsi zpozdilý, pravdě a lásce nevěřící komouš (popřípadě nácek atd. – každý ví, že to je totéž)! ;) :D :D

MH 370 unesli Putinovi agenti, aby se Rusko obohatilo do zásoby strategickými kovy (především hliníkem), což jednoznačně dokazuje na pokročilou fázi přípravy agrese vůči ČR a NATO!

Především si brousí zuby na náš státní dluh (nebo jeho PODSTATNOU část), protože nic jiného už Česká republika stejně nevlastní. Pokud by se ovšem potvrdily konspirační teorie o tom, že nám chtějí ukrást pašíkem Vašíkem z Mercedesu těžce vybojované „demokratické a občanské svobody“, mohu vás ujistit, že v případě naší porážky to bude pro Rusko Pyrrhovo vítězství! Nejspíš tam totiž nechápou, že tyto „svobody“ nemají cenu ani toho papíru, na kterém jsou vytištěny! ;) :D :D

orestez

@aliendrone neser mě! K posledním prezidentským volbám jsem nešel. A do SSM jsem nechodil. U piva si řekneme a označíme hajzly. :D

orestez

Samože v dobrým

aliendrone

:) Teď když zvnova čtu svoji odpověď, ke své hrůze zjišťuji, že jsem zpomněl napsat k tomu komoušství a náckovství ješte že jsi:

  1. islámský radikál a terorista
  2. odpůrce imigrace a xenofob
  3. genderový šovinista protiekologického zaměření

Snad už je to všechno. ;) :D :D