Nechápavé

Je značka notebooků HP kvalitní a dobrá na hraní her ?

Nejlepší odpověď
Quimby

Na značce nezáleží, důležitý jsou parametry, ale normální notebooky nejsou na hry!

Další odpovědi
McArthur

Jak píše Quimby, na značce nezáleží, protože notebooky nejsou na hry. I tzv. herní notebooky jsou jen marketing. Jsou sice výkonné a hry zvládnou, mají ale jeden maličký problém – přehřívají se. V malém těle notebooku není prostor na kvalitní chlazení, a tak herní notebooky vydrží podstatně kratší dobu (do 3 let je obvykle mrtvý).

Doporučuji mít notebook na práci a na hry si buď pořídit konzoli nebo klasický počítač.