jsemjá

Je zlé, když osmnáctiletý chodí s třináctkou?

Je to v rozporu se zákonem? V manželství, například když je ženě 40, a manželovi 60, tak se to neřeší. Ale tady, když je to o pět let, řeší se to?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Dochy

Neřeší

Chodit si můžou kam chcou. Dokud jen chodí…
Některé intimní partnerské aktivity jsou ale zákonem zapovězeny. A vzhledem k tomu že mladší většinou trpělivostí zrovna neoplývají, je tu značná pravděpodobnost střetu se zákonem (a dívčinými příbuznými)

Další odpovědi
Jan Kunčar

Neřeší

Pokud spolu skutečně jenom chodíte, není co řešit.

dubraro

Řeší

Je to potenciálně velký průšvih pro toho osmnáctiletého. Ani spolu nemusejí nic intimního mít, stačí když tu třináctiletou někdo vhodně instruuje, pravdivost její výpovědi se ověřovat nebude.