bolak

Je zívání nakažlivé i z člověka na psa?

Nejlepší odpověď
anonym

Tak takovou zkušenost nemám.

Další odpovědi
Sůwa

Ze psa nevím, ale z kocoura určitě. Jen neumím tak dokonale otevřít tlamku, aby se mi nevyvrátily panty…

briketka10

z mýho kocourka Ufíka jo ten, když si zívne, taky si zívnu a pořádně :))
ségry Yorkšírek ten zívá furt a to si můžu pusu protrhnout, když ho hlídám má taky pořádnou papulu :O

anonym

asi ano já když začnu zívat tak můj pes se začne hledat všechny svoje hračky a snaží se mi je dostat do postele a taky zívá

elvan

Zívání je o empatii, takže záleží, vůči komu empatii máš nebo nemáš. Je prokázáno, že autistické děti, které nejsou schopné empatie, nikdy nezívají. Tím pádem když zívá moje kočka, zívám taky a když zívám já, ona nezívá.
Zajímavé také je, že to může být jenom o zvukovém vjemu. Slepí lidé slyšící zívání zívají také.

bolak

a na berušku?

anonym

na sedmitečnou nebo na americkýho brouka? Ta má asi mnohem větší tlamičku.

briketka10

já se asi počůrám představuju si šnečka, jak zívá víš :)
ten má tak hezkou tlamičku žejo a očička jako špendlíčky plus ty tykadýlka :D))