Tali Vael

Je ženská kulturistika už přehnaná?

Co myslíte? Podle mě už je to dost přehnaný, nechápu, co je k tomu vede.

Nejlepší odpověď
quentos

Jo, je to humáč. Toto opravdu není cesta k dokazování rovnosti pohlaví (o němž většina lidí v civilizovaném světě přece stejně nepochybuje). To je, jako kdyby si chlapi nechávali dělat umělá ňadra. Jako kdyby nevěděly, že to hlavní, co nás muže (až na pár nejmenovaných ulítlých jedinců) na nich přitahuje a vzrušuje, je jejich něžnost a křehkost.

Další odpovědi
Shef

řekněme to takto, záleží z jakého úhlu pohledu se díváš. Jsou dva typy kulturistek, jedna je, že teda řádně cvičí pěstují si svalstvo, ale zároveň si zachovají svou ženskost.Takový typ ještě beru.
No a pak je druhý typ, které už to ženou do extrému ,dopují se anabolickými steroidy, stráví klidně 8 hodin v posilovně a chtějí vyloženě vypadat jako Schwarzenegger za mlada.To už fakt nemusím, když to chlap obejme nebo když je milostná chvilka, tak ten chudák má pocit, že je s chlapem místo ženský. Asi takhle, no :)

anonym

Také se mi nelíbí, ale třeba je něco k tomu vede, ale z druhé stránky je svalnatá postava přijatelnější než počmáraná různou tetuáži, piericingem…

Kelt

Každý člověk chce dosáhnout nejlepších výkonů, tak je tomu i ve sportu a ženské kulturistice. Pokud se ti něco nelíbí, tak to nesleduj a věnuj se něčemu jinému. Jistě můžeš říci svůj názor, ale tito lidé ví, co dělají i proč to dělají. Tak bychom mohli hodnotit, že je špatná gymnastika, automobilismus a podobně.

anonym

Mě se to hnusí,stejně jako jeden zdejší pán.

Šidlo

je mužská gymnastika odporná? čo ich k tomu vedie?

ech, mne sa žiadna kulturistika nepáči.....dnešní mladí to už nepotrebujú ku kariére, tak ako arnold kedysi…stačil by bežný fitness pre všetkých

bigorexia je riadne svinstvo