DomcaCZ

Je zdravé si každý den čistit uši?

Díky za odpovědi :) Hezký večer :)

Nejlepší odpověď
hanulka11

určitě není dobré šťourat každý den do uší- mají totiž samočistítící schopnost a stačí jen zlehka odstranit maz a nešťourat do hloubky

Další odpovědi
anonym

Ne. I ušní ti řekne, že uši se mají čistit najvýš loktem-tzn., že nehrabat.

bolak

Jasně že né, rejpat si každej den něčím v uchu…

A takovýhle věci já naštěstí řešit nemusím, za mě to čistěj sluchátka. Vždycky když někam jdu, tak si dám normálně sluchátka do uší, a když si je pak vyndám, tak ten maz co se mi uvnitř těch špuntů uvelebí normálně vyšťouchnu špejličkou..