Lorelai

Je zdravé mít jen vodu?

Denně vypiju tak 2–2,5 litrů vody, občas si uvařím čaj nebo si dám pomerančová džus. Je zdravé pít jen vodu?
Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Stále ještě platí, že pít vodu je nejzdravější. Dokonce množství máš nastaveno správně. Prostřídat nápoje vůbec není na škodu, ale převážné množství nápojů by měla tvořit pitná voda.

Další odpovědi
marci1

Čistá voda je na pití nejlepší.

klob1

Ono také záleží jaká ta voda je?I tvrdost,měk­kost z vody můžeš mít i kameny pak v těle..Mělo by se to střídat.Nejlépe destilovanou,ale to by nebyla dobrá na pití.Voda je voda Vody je moc druhů.Třeba ve městě v bytě se voda nedá pít z kohoutku je nepitní,ale užitková a s chemickými přísady.Za to v baráku u řeky,je z lesního pramene a ta je pitná,také chutná jinak.nejsou v ní žádné chemické přísady.Ani se v ní netvoří v konvičce žádný vodní kámen!Což je super a jezdí si pro ni k nám pro maličké děti i z dálky.

Nuk nuk

Určitě to není závadné.